زندگی جدید شما

ازلحظه ای که شما عیسی مسیح را به عنوان نجات دهنده خود پذیرفته اید ، زندگی جدید شما آغاز شده است. او زندگی شگفت انگیز ، با شکوه و شاد بی پایانی را به شما اهدا می کند. این دوره توسط Louise Jeter نوشته شده وWalker به توضیح آنچه که این زندگی جدید در مورد چیست کمک می کند.

مشاهده / دریافت فایل دوره کامل icon مشاهده / دریافت فایل مقدمه icon خرید این دوره icon

در این درس در ابتدا شما آنچه را که انجیل در مورد تغییری که در شما رخ داده است خواهید آموخت.در مورد امتیازات و مسئولیتهای جدید خود در زندگی و با خانواده جدیدی که در آن متولد شده اید آشنا خواهید شد. و همچنین درمورد روابط جدیدی که خدا می خواهد با برادران و خواهران خود در خداوند داشته باشید.

مشاهده / دانلود درس icon


آیا تا به حال به تماشای کودکی که در حال یادگیری راه رفتن است توجه کرده اید؟ به سختی قادر به ایستادن است و شروع به تلوتلو خوردن می کند در طول اتاق سعی و تلاش برای گرفتن هر چه که میتواند.اما چه هیجان انگیز است! و به این ترتیب ، گاهی اوقات در حال حرکت ، گاهی ایستاده ، گاهی اوقات در حال افتادن، اما همیشه دوباره ایستادن و به رفتن ادامه دادن و به این طریق کودک یاد می گیرد که چگونه راه برود.
میل به موفقیت زیاد است.در تمامی زمانها پدران و مادران نزدیکترین افراد برای برقراری ارتباط و کمک و تشویق به کودکانشان می باشند.

مشاهده / دانلود درس icon

این درس به شما کمک خواهد کرد که صدای خداوند را تشخیص دهید. گاهی اوقات او با شما به طور مستقیم صحبت خواهد کرد. در زمان های دیگر کلام او(کتاب مقدس) با شما صحبت خواهد کرد و گاهی اوقات از خواهران و برادران مسیحی استفاده می کند. با مطالعه این درس شما قادر به تشخیص صدای خداوند بدون توجه به روشی که او انتخاب کرده است خواهید شد.

مشاهده / دانلود درس icon

در این درس بیشتر در مورد این چهار اصل مهم از رشد معنوی توضیح خواهیم داد. در حین مطالعه خواهید دید که چگونه می توانید آنها را در زندگی خود بصورت عملی بکار ببرید . نتایج شگفت انگیز به دنبال خواهد داشت! الگوهای بد با الگوهای خوب جایگزین خواهند شد و شما روز به روز در خداوند همچون شخص بالغ مورد علاقه او رشد خواهید کرد.

مشاهده / دانلود درس icon

هم اکنون تغییرات مشابهی در زندگی شما در حال وقوع است. زندگی معنوی و روحانی شما در حال آشکار شدن است. همانطور که در مسیح "رشد" می کنید، علاقه مندیهای جدید جایگزین قدیمی ها می شوند. همچنین مسئولیت جدید برای شما پاداش و خشنودی به ارمغان خواهد آورد. در این درس ما به این تغییرات و فعالیت های ویژه می پردازیم. شما متوجه خواهید شد که افراد دیگر نیز از علاقه مندیهای تازه شما بهره خواهند برد!

مشاهده / دانلود درس icon


استانداردها برای فردی که می خواهد به یک هدف خاصی برسد نیز مورد نیاز است. برای مثال ، ورزشکاران از دستورالعمل های مربی خود پیروی می کنند. آنها بعضی چیز ها را انجام می دهند ،اما چیزهای دیگر را نه. هدف آنها پرورش مهارت و قدرت است به طوری که آنها می توانند برنده جایزه شوید. حال که شما یک مسیحی شده اید ، شما دارای هدف خاص و تازه ای هستید. هدف این است که تبدیل به شخصی شوید که پدر آسمانی شما می خواهد. این دلیل دیگری است که چرا شما نیاز به استاندارد دارید.
پدر آسمانی، شما را به عنوان بخشی از خانواده اش برای رسیدن به اهدافی که او برای زندگی شما در نظر گرفته است برنامه ای را طراحی کرده است. در این درس توضیح می دهیم که چگونه استانداردهای جدید به شما کمک خواهند کرد. پیروی از آنها منافع زیادی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

مشاهده / دانلود درس icon


همانطور که شما اجازه می دهید روح القدس حامی شما باشد، او به شما خواهد آموخت که چگونه استانداردهای او را رعایت کنید. روح القدس به شما قدرت خواهد داد که از شیطان به دور باشید و آنچه را که حق است پیروی کنید. روز به روز ، رشد خواهید کرد و شبیه به پدر آسمانی خود خواهید شد.
بله ، شما یاور فوق العاده ای دارید! در این درس توضیح خواهیم داد که او کیست و چگونه به شما کمک می کند.

مشاهده / دانلود درس icon


بسیاری از مردم به زندگی شما نگاه می کنند تا ببینند آنچه را که شما در مورد قدرت خدا می گویید درست است یا نه. زندگی شما نمونه ای است از اینکه چگونه روح القدس می تواند زندگی مردم را تغییر دهد. اعمال شما بیش از گفتار شما عیسی مسیح را شهادت می دهد.
در این درس ، ما به برخی از ثمرات روح القدس که در زندگی شما سرازیر می شود نظر خواهیم انداخت. این ثمرات روح القدس دیگران را متقاعد خواهد کرد که روح القدس حقیقت است.

مشاهده / دانلود درس icon


هیچ نعمتی در این دنیا بزرگتر از داشتن خانه مسیحی نمی باشد. این پناهگاهی است از طوفان گناهات و مشکلات دنیا و محلی است که در آن کودکان احساس امنیت و محبت می کنند.
اگر از خداوند پیروی کنید خانه شما می توانید "بهشت کوچک" باشد!

مشاهده / دانلود درس icon


این درس به توضیح نوع آزادی که شما در حال حاضر دارید خواهد پرداخت زیراکه شما فرزندان خدا هستید. این آزادی شما را از اثرات وحشتناک گناه آزاد می کند. و شما را از ترس اینکه قادر به رضایت خدا نخواهید بود آزاد می کند. همچنین کمک می کند تا بر خطا های معنوی و سردرگمی خود غلبه کنید. این برکت به خاطر آنچه که عیسی مسیح برای شما انجام داده است به شما داده شده. اما اینها فقط شروع می باشد.
زندگی آزاد جدید شما، که در حال حاضر آغاز شده است، هرگز به پایان نخواهد رسید!

مشاهده / دانلود درس icon